top of page
Розплідник
Кавказьких вівчарок
  • Blogger Социальные Иконка
  • Instagram Social Иконка
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

Tao Klarjeti

Нові відео у теках наших хлопців

May 29, 2020

Дозвольте представити нові відео у теках наших хлопців. Незабаром подібні з'являться і у дівчат.

Нам дуже важливо було показати як легко рухаються наші собаки та у якій гарній фізичній формі вони перебувають. Тому що для робочої собаки дуже важливо мати можливість долати великі відстані легко та без наслідків для здоров'я. 

Ми змінили адресу на Фейсбуці

June 19, 2019

Маємо не дуже приємні новини для наших прихільників стосовно існування сторінки розплідника Тао Кларджеті на майданчику Фейсбуку. Нас було атаковано недружньою потойбічною силою та протягом восьми годин нашу сторінку зруйнували. Ми будемо поступово відновлювати все, що змогли напрацювати за ці роки, але втратили за такий короткий час.  Сподіваємось на вашу допомогу. Завітайте до нас на сторінку, залиште відгуки, підпишіться на наши новини та запросіть ваших друзів. Будь ласка, допоможіть нам вашою дружньою участю. 

Також хочемо висловити велику подяку всім, хто вже простягнув руку допомоги та підтримав нас. Люди, ви неймовірні! Ваше дружнє плече стало нам в нагоді та надало крила. Разом ми сила! 

П.С. Фото для привертання уваги. А ще воно дуже гарно передає мій настрій. 

П.П.С Тицніть, будь ласка, на фото та потрапите на нову сторінку нашого розплідника на Фейсбуці

Гімалай - найкращій бебі виставки!!!

April 26, 2019

Сьгодні ми маємо грандіозні новини для наших прихільників. 

Наша малеча дебютувала на своєму першому дог шоу та отримала неперевершені результати. Розплідник був представлений чотирма собаками: Гімалай та Гавана змагалися за перемогу у класі "Бебі", Лілуша показувала свої вміння та навички у класі "Юніори" та наш випускник Башкесер виступив у відкритому класі. 

Експерт FCI міжнародного класу Тетяна Єсаулова оцінила якість наших собак та розподілила місця наступним образом:

Гімалай Тао Кларджеті  -  найкращій бебі породи

Гавана Тао Кларджеті  -  велика перспектива.

Зоряний Пес Самоволка (Лілу)  -  найкрашій юніор, найкраща сука породи

Башкесер Тао Кларджеті (Джангар)  -  найкращій представник породи

Але найбільшою радістю стали перемоги наших собак у головному бесті:

Гімалай Тао Кларджеті  -  1 місце в бесті у класі "Бебі", найкращій бебі виставки

Зоряний Пес Самоволка (Лілу)  -  3 місце в бесті у класі "Юніори"

Я у захваті та туже схвильована таким успіхом!!!

До речі, Гімалай все ще у пошуку своєї родини. Не прогавте свій шанс отримати перспективного та дуже кмітливого цуценя.

Вітаю тебе, життя!

January 10, 2019

У далекій країні на вершині найвищої гори росте дерево життя. Його коріння п'ють воду з підземної річки забуття, а гілки грають вітрами доль. Сонце дбайливо зігріває його листя, а Місяць сріблить його кору. Зірки дарують йому мрії і надії.
Коли вітер зриває листок з гілки великого дерева, в наш світ приходить життя. Лише торкнеться лист землі, приходить у світ нове диво.
Сьогодні під покровом ночі в цей світ прийшли вісім нових воїнів. Вісім вогненних вартових охоронятимуть чийсь сон в недалекому майбутньому. Прийде час і вони принесуть клятву вірності:
«Слухайте мою клятву і будьте свідками могєї обітниці! Ніч збирається, і починається мій дозор. Він не закінчиться до самої моєї смерті. Я буду жити і помру на своєму посту. Я - меч у темряві. Я - сторожовий за твоєю спиною. Я - щит, що охороняє царство людей. Я віддаю своє життя і честь тобі, Людина, в цю ніч і в усі прийдешні! »
І буде кожен з них вірний своїй клятві бо немає нікого відданіше за собаку.
Отже, у нас знову малюки-кавказята: 2 кобеля і 6 сук палевого, рябого і яскраво-рудого окрасу.
Дата народження 11 січня 2019 р. Фото будуть скоро.

Новий член родини

June 30, 2018

Дуже недавно до нашого розплідника приїхала нова крихітка. В соєму родоводі вана має декілька чемпіонів світу, інтерчемпіонів та чемпіонів клубу. Приїхала вонв з Магнітогорську, подолавши майже 3000 км. Її домашне ім'я Лілу. Лілуша підкорила нас своєю вдачею, чудовим характером та міцною психікою.  Дуже скоро ми покажемо її вам на найближчих виставках.

Офіційна інформація:

Zvezdniy Pes Samovolka. Дата народження: 28 березня 2018 року

Батько: Samotsvety Sibiri Ratibor Titan (Pristori Dona Tsagir / Samotsvety Sibiri Ferrari dlya Far Lep)

Мати: Stari Gorod Chehiya (Shishkin Dom Zhelanniy Drug / Stari Gorod Ocharovanie Rusi) 

Історія про наше цуценя

May 07, 2018

Сьогодні моя розповідь буде про невдачі і помилки. На превеликий жаль, в житті трапляється не тільки гарне. Але коли погане трапляється, не хочеться вірити в те, що відбувається. Ось і я ніяк не можу повірити в те, що трапилося і лаю себе за помилки.

В кінці квітня 2017 року наша диво-дитина Баюшик поїхав в нову родину у Львівську область. Я чекала хороших новин і сподівалася на краще. Новий господар справив на мене гарне враження своїм спокоєм і врівноваженістю. Він переживав втрату старого кавказця, доброго друга і товариша, дуже схожого на Баюна. Він вибрав нашого хлопчика з багатьох інших варіантів і сподівався придбати в його особі не тільки гарного охоронця, а й друга.

Якби можна було зібрати воєдино всі ті історії, які розповідають люди, що дзвонять мені в пошуках нового цуценяти, то вийшла б товста книга про цих собаках, їх відданість, кмітливість, відвагу, шляхетність і чесність. Втративши близького друга, люди часто шукають "такого ж, як мій, щоб був дуже схожий". І купуючи такого ж, вони роблять, як я тепер розумію, типову помилку. Взявши цуценя, вони ототожнюють малюка з тим собакою, що пішов. Вони продовжують ставитися до цуценяти саме так, як до дорослого пса. Найчастіше люди не розуміють, що це вже зовсім інша особистість, яку потрібно ще виростити і виховати, завоювати її довіру і повагу, навчитися розуміти і зуміти стати її другом.

Ось це мимовільне ототожнення дуже часто грає важливу роль в побудові відносин між щенялав на руки заготовку, а не готовий та вже знайомий виріб, тоді процес виховання проходить правильно. А якщо не розуміє, тоді може статися біда.
У нашій історії саме так і сталося. Не привчивши цуценя до нового дому, сім'ї, до себе як господаря, не зумівши налагодити контакт, новий господар Баюна випустив його на територію, що він повинен був охороняти. Він зробив саме цю помилку, про яку я говорила раніше. Він поставився до нього, як до свого колишнього псу, з яким дуже дружив.

Наш Баюн завжди відрізнявся неабиякими розумовими здібностями і тому зумів утекти. Кілька днів його шукали, знайшли, намагалися забрати додому, але дитина не дозволла цього зробити. Його новий господар боявся його злякати і тим самим змусити піти кудись в інше місце. Він дуже хвилювався за цуценя, але сподівався, що зголоднівши, він повернеться сам. Але дива не сталося. Баюн пропав і пару днів не попадався йому на очі.
Ми не могли залишити нашого цуценя в біді. Мій чоловік Діма поїхав до нього на допомогу. Вірогідність знайти його була не велика, але нею не можна було знехтувати. У цій ситуації серце виявилося найкращим навігатором і вивело Діму прямо на густі зарості, де ховався Баюн. Він погано розумів що сталося, був наляканий і не хотів нікого бачити. Як виявилося, він потрапив задньою лапою у капан, але зміг звільнитися. На лапі залишилася жахлива рана, через яку у цуценяти почалося запалення і піднялася температура. Стан дитини був жахливим, тому ми не змогли його там залишити.

Ми привезли Баюна додому, довго лікували. Малюк втратив частину шкіри на задній лапі. Згодом він одужав, але шерсть на місці рани так і не відновилася. Зараз він здоровий і повний сил. Після всього, що йому довелося пережити, ми не змогли віддати його в іншу сім'ю і тому він залишився вдома. Це незвичайний пес з відмінним характером і тонким розумом. Я дуже рада, що тоді він знайшовся і ми змогли його вилікувати.

Щоб ніхто не став лаяти нового господаря Баюшіка, я скажу кілька слів про нього, як людину. Він дуже хвилювався весь цей час, поки хлопчик не знайшовся і поки не приїхав додому. Він не захотів брати гроші за цуценя, які Діма намагався йому повернути. Він кілька днів шукав його під дощем і вдень, і вночі з ліхтарем. Я розумію, що за інших обставин він був би йому хорошим господарем і другом. Але сталося все так, як сталося.

Я вважаю за необхідне опублікувати цю історію для того, щоб майбутні власники моїх цуценят розуміли, що щеня це особистість. І ця особистість завжди нова сторінка дуже цікавої книги.

Здорові батьки - здорові цуценята

January 24, 2018

Здоров'я наших собак і їхніх нащадків це найважливіша частина роботи нашого розплідника. Всі дорослі собаки, яких ми використовуємо в розведенні, мають сертифікати МКФ про здоров'я ліктьових і кульшових суглобів. Нещодавно ми отримали чудову новину від власників нашої випускниці Ака Мели. Їй було зроблено рентген суглобів і результат тесту дуже порадував нас. Суглоби Мелаші ідеальні. Це результат відповідального підходу до підбору батьківської пари і дбайливого вирощування цуценя її власниками. Я вдячна власникам Мелаші за любов і турботу.
Ви можете побачити сертифікат в розгорнутому вигляді в альбомі Мелаші на сторінці посліду "А"

Нові фото нашого молодого пса Гая

December 21, 2017

Передноворічна фотосесія була цікавою пригодою поруч з чарівною ялинкою. Ось такий подаруночок чекав на мене сьогодні. Наш молодий та завзятий пес Гай ще рік тому був маленьким цуценятком. Якщо вам цікаво побачити всі стадії перетворення, через які проходить кавказець доки не стане таким красенем, завітайте до фотоальбому Гая та порівняйте що було з тим, що є зараз.

Відповідь на важливе запитання

November 22, 2017

Всім привіт.

Я часто отримую запитання - як зрозуміти що я не шахрай. Дякую за ваше запитання. Я спробую відповісти на нього настільки переконливо наскільки зможу. Я і мій розплідник розташовані в Україні. Порода, якою я займаюся, дуже специфічна. Це сильна собака, придатна для охорони стада і оселі. Ці собаки добре пристосовані для життя в сільській місцевості, в холодних умовах. Вони дуже витривалі і невибагливі.

Я як заводчик хочу, щоб мої собаки працювали за їх прямим призначенням. Тому я шукаю для них власників, що зацікавлені в їх робочих якостях. Я вважаю, що країни з більш холодним кліматом підходять їм більше ніж жаркі країни. До мене звертаються багато покупців з Африки, з Філіппін і інших країн з жарким та вологим кліматом. Але я ніколи не продам цуценя в важкі для його життя кліматичні умови.

Хороша якість життя моїх цуценят у нових власників дуже важлива для мене. Тому я пропоную їх людям в Канаді, США та Європі. Два моїх цуценяти живуть в США в різних сім'ях і працюють на фермі поруч з козами. Одне з цуценят живе в Швеції. Він улюблений член сім'ї. У їхньому будинку також є свійські тварини. Одине щеня живе в Німеччині. І звісно ж багато моїх цуценят живе в Україні. Зараз я готую до подорожі в США одну з дівчаток нового виводку. Ще одна з дівчаток поїде до Німеччини.

Я маю досвід успішної доставки цуценят в різні країни світу. Зараз я маю трьох дорослих собак, двох підлітків і дев'ять цуценят з нового виводку. Перш за все я хочу знайти хороші сім'ї для малечі. Я не маю сенсу обманювати будь-кого бо я планую займатися цією породою ще багато років. Я ставлюся до цієї справи дуже відповідально. Всі мої дорослі собаки протестовані на наявність дісплазії суглобів. Я перебуваю в контакті з усіма покупцями моїх цуценят з колишніх виводків. Тому я ніколи не продам моїх цуценят посередникам. Я хочу знати як вони живуть і час від часу отримувати новини від їх власників та їх фото.

Вся інформація про моїх собак доступна на нашому сайті. Тут можна побачити родоводи, фото батьків, фото всіх цуценят з колишніх виводків, фото цуценят з новими власниками (тих, хто надсилає фото). У нас є сторінка розплідника на Фейсбук. Там теж багато інформації, фото та сертифікатів. Також там є сканована копія документа, що підтверджує реєстрацію мого розплідника в Міжнародній Кінологічній Федерації.

Якщо у вас залишилися сумніви, я запрошую всіх, хто забажає, до нас додому подивитися на собак, на розплідник і на цуценят.

Фотоальбом нових цуценят

October 12, 2017

Маємо для Вас перші фото нових цуценят розплідника. Ласкаво просимо на оглядини наших малюків

Please reload

bottom of page