top of page

Про нас

Ласкаво просимо до нашого розплідника

   Вітаємо Вас у нашому розпліднику.  Ми спеціалізуємось на собаках породи кавказька вівчарка. Наш розплідник зареєстровано у Міжнародній кінологічній федерації у 2014 році хоча ми знайомі з цією породою вже майже 20 років.

    Ми вікористовуємо у розведенні лише здорових та функціональних собак, намагаємось зберегти їх робочі якості, що відпрацьовувалися багато століть у горах Кавказу. Кавказька вівчарка - це насамперед самостійна, думаюча, психічно врівноважена та витривала собака. Усі ці якості обов'язково враховуються під час подбору батьківських пар.

    Наші випускники успішно справляються не лише з охороною приватних домівок та підприємств, але й прекрасно зарекомендували себе в охороні домашньої худоби. Робота кавказців при отарі - це данина традиції і тому особлива наша гордість.
   Мудрість багатьох поколінь горян створила і зберегла до наших днів все найцінніше в цій породі: відвагу, розум, здатність приймати рішення, міць і відданість. Якщо Вам потрібна серйозна охорона і надійний друг, приїжджайте до нас за цуценям. Ми допоможемо Вам побачити особливості кожного малюка і підберемо відповідного саме Вам за темпераментом і характером.

 

Пращури наших собак

bottom of page